[ LKS Dunajec Zbylitowska Góra17/12/2017 ]
{ Ogłoszenie }
certyfikat eurorenoma
_ _
{ Mecze }
SENIORZY
Sparing

Dunajec - Pogórze
06.02.16 godz. 13:00 (S.)

Zbiórka godz. 12:15.
_ _
{ Klub }
Stadion
Zarząd
Historia Klubu
_ _
{ Menu }
Strona Główna
Archiwum
Linki
Kontakt
Galeria
Szukaj
_ _
{ Seniorzy }
Kadra
Terminarz/Wyniki 14/15
_ _
{ Trampkarze }
Kadra
Terminarz/Wyniki Wiosna 2015
Tabela
Strzelcy
_ _
{ Młodziki }
Kadra
Terminarz/Wyniki 12/13
Strzelcy
Tabela
_ _
{ Online }
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 321
Nieaktywowany Użytkownik: 1382
Najnowszy Użytkownik: stopisparla1971Suex
_ _
{ Witamy }
|
KLASA OKRĘGOWA GR. II 2015/2016
LKS Dunajec Zbylitowska Góra LKS Zgłobice LKS wisła Szczucin LKS Wietrzychowice LKS Victoria Koszyce Małe ŚKS Unia Niedomice Termalica Bruk-Bet Nieciecza II  MKS Tarnovia tarnów MLKS Polan Żabno LKS Pogórze Pleśna KS Zorza Zaczarnie LKS Ikar Odporyszów MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska KS Łukovia Łukowa
|
_ _
{ Okres przygotowawczy. }
| Wznawiamy treningi.

Seniorzy trenować będą dwa razy w tygodniu plus sparing.

Treningi odbywają się w poniedziałki i środy o godz. 18:00 na boisku.

Najbliższy sparing w sobotę (06.02.16) o godz. 13:00. Zbiórka na boisku godz. 12:45

|
_ _
{ Lider traci punkty w doliczonym czasie gry. }
|
Kolejka VII, 26.09.15, Seniorzy
2:2
(2:0)
MKS Tarnovia Tarnów LKS Dunajec Zbylitowska Góra
Przydział Daniel (19')
Mikoś Tomasz (26')
Bibro Mateusz (70')
Piekarski Paweł (90+2)


Skład:Jewuła Kamil - Piekarski Sebastian, Krakowski Sławomir, Goliński Dawid (Piekarski Paweł), Gałuszka Jakub - Papuga Marcin, Bobro Jacek, Tadel Mateusz, Lazarek Dawid (Jewuła Piotr), Opioła Patryk - Bibro Mateusz.

|
_ _
{ Porażka juniorów. }
| II liga juniorzy młodsi, KOLEJKA V, (26.09.15)


LKS Olesno 5:2 LKS Dunajec Zbyl. Góra


Bramki:

Skład:Stańczyk Michał - Duraczyński Dominik, Krakowski Jakub, Wiśniewski Kacper, Ćwik Jakub - Tadel Michał , Kumorek Krystian, Lubera Olaf, Chodak Michał - Kargula Eryk, Pach Konrad.


|
_ _
{ Porażka młodzików. }
| II liga młodzików, KOLEJKA III, (21.09.15)


UKS Pleśna 3:1(1:0) LKS Dunajec Zbyl. G.


Bramka: Reczek Krystian (57')
Skład: Tadel Oskar - Gajko Filip, Kawula Arkadiusz, Kawula Jan, Łabuz Filip, Poręba Patryk, Reczek Krystian, Wójcik Wiktor, Zaranek Michał.

|
_ _
{ Znowu kończymy w dziesiątkę. }
|
Kolejka VI, 19.09.15, Seniorzy
1:3
(0:0)
LKS Dunajec Zbylitowska Góra Termalica Bruk-Bet Nieciecza II
Bibro Mateusz (90+1)Ślęczka Konrad (57', 90+2')
Szumlański Kamil (81')


Skład:Krakowski Sławomir - Piekarski Sebastian, Bobro Jacek, Goliński Dawid, Gałuszka Jakub - Piekarski Paweł (62' Jewuła Piotr) Tadel Mateusz, Blecharski Kamil (84'), Papuga Marcin - Bibro Mateusz, Tadel Jakub.

|
_ _
{ Hokejowy wynik juniorów. }
| II liga juniorów młodszych, KOLEJKA IV, (19.09.15)
LKS Dunajec Zbyl. Góra 6:6 KS Metal


Bramki:Kumorek Krystian, Pawlak Jan x3, Lubera Olaf, Chodak Michał.

Skład:

|
_ _
{ Bardzo słaba gra. }
|
Kolejka V, 12.09.15, Seniorzy
3:1
(1:1)
ŚKS Unia NiedomiceLKS Dunajec Zbylitowska Góra
Wróbel Przemysław (43')
Zahora Tomasz (61')
Nagórzański Seweryn (84')
Tadel Jakub (36')


Skład:Jewuła Kamil (82') - Gałuszka Jakub, Bobro Jacek, Krakowski Sławomir, Opioła Patryk - Piekarski Sebastian (63' Piekarski Paweł), Tadel Mateusz , Goliński Dawid, Broda Artur (53' Lazarek Dawid), Bibro Mateusz - Tadel Jakub.


|
_ _
{ Remisy. }
| II liga juniorzy młodsi, KOLEJKA III, (12.09.15)


LKS Olszyny 2:2(1:1) LKS Dunajec Zbyl. Góra


Bramki:Pawlak Jan x2.

Skład:Brożek Hubert (78' Stańczyk Michał) - Duraczyński Dominik, Krakowski Jakub, Białas Dawid, Strojny Łukasz - Tadel Michał (Kargula Eryk), Lubera Olaf, Pawlak Jan, Chodak Michał - Kumorek Krystian, Pach Konrad.




II liga młodzików, KOLEJKA II, (11.09.15)


LKS Dunajec Zbyl. Góra 0:0(0:0) Westovia


Skład: Tadel Oskar - Ptak Klaudiusz, Wójcik Wiktor, Zaranek Michał, Białas Michał - Gajko Filip, Kawula Arkadiusz, Reczek Krystian - Głowacz Dawid.

Rezerwa:Kawula Jan, Łabuz Filip, Król Dawid.

|
_ _
{ Wygrana z Victorią. }
|
Kolejka IV, 05.09.15, Seniorzy
1:0
(0:0)
LKS Dunajec Zbylitowska Góra LKS Victoria Koszyce Małe
Reszczyński Mateusz (55' samobójcza)


Skład:Jewuła Kamil - Piekarski Sebastian, Krakowski Sławomir, Bobro Jacek, Opioła Patryk - Papuga Marcin (55' Radliński Jacek), Blecharski Kamil , Tadel Mateusz, Bibro Mateusz - Gałuszka jakub (46' Lazarek Dawid), Tadel Jakub (90' Jewuła Piotr).

|
_ _
{ Juniorzy pewnie wygrywają z Radlną. }
| II liga juniorów młodszych, KOLEJKA II, (05.09.15)
LKS Dunajec Zbyl. Góra 4:1 KS Radlna (2:0)


Bramki:Kumorek Krystian (24'), Białas Dawid (38', 75), Tadel Michał (64').

Skład:Brożek Hubert (70' Wilusz Patryk) - Malec Mateusz, Krakowski Jakub , Białas Dawid, Wiśniewski Kacper (27' Strojny Łukasz) - Duraczyński Dominik (60' Pach Konrad), Pawlak Jan, Lubera Olaf, Chodak Michał - Tadel Michał (70' Kargula Eryk), Kumorek Krystian.

|
_ _
{ Połówka w dziesiątkę, złamany obojczyk Piotrka. }
|
Kolejka III, 29.08.15, SENIORZY
2:1
(1:0)
LKS WietrzychowiceLKS Dunajec Zbylitowska Góra
Wróbel Artur (5')
Bratko Damian (79')
Krakowski Sławomir (69')


Skład:Jewuła Kamil - Bobro Jacek, Grzyb Piotr (32' Goliński Paweł) Krakowski Sławomir, Radliński Jacek - Piekarski Sebastian, Blecharski Kamil ,, (48'), Tadel Mateusz, Opioła Patryk - Lazarek Dawid (88' Jewuła Piotr), Gałuszka Jakub.

|
_ _
Strona 1 z 68 1 2 3 4 > >>
{ Treningi. }
Seniorzy
Poniedziałki i środy godz. 18:00
Trener Migduła Marek
tel. 600 391 090
Grupy młodzieżowe

Trener Leskiw Jarosław
tel. 503 774 207
_ _
{ Strzelcy }

Tadel
Jakub - 2

Bibro Mateusz - 2

Rybski Bartłomiej - 2

Broda Artur - 1

Krakowski Sławomir - 1

Piekarski Paweł - 1

Gałuszka Jakub - 1


_ _
{ Tabela }
NazwaMP
1
 MKS Tarnovia Tarnów
Tarnovia1334
2
LKS Wisła Szczucin
Wisła1331
3
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Termalica II1330
4
MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tranowska
Dąbrovia1323
5
KS Zorza Zaczarnie
Zorza1322
6
KS Łukovia Łuków
Łukovia1320
7
LKS Ikar Odporyszów
Ikar1319
8
MLKS Polan Żabno
Polan 1318
9
LKS Wietrzychowice
Wietrzychowice1316
10
LKS Dunajec Zbylitowska Góra
Dunajec1313
11
LKS Victoria Koszyce Małe
Victoria1313
12
ŚKS Unia Niedomice
Unia138
13
LKS Zgłobice
Zgłobice137
13
LKS Pogórze Pleśna
Pogórze135
_ _
{ facebook }
_ _
{ Logowanie }
Logowanie
Rejestracja
Zapomniałem hasła
_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie