[ LKS Dunajec Zbylitowska Góra20/09/2017 ]
{ Ogłoszenie }
certyfikat eurorenoma
_ _
{ Mecze }
SENIORZY
Sparing

Dunajec - Pogórze
06.02.16 godz. 13:00 (S.)

Zbiórka godz. 12:15.
_ _
{ Klub }
Stadion
Zarząd
Historia Klubu
_ _
{ Menu }
Strona Główna
Archiwum
Linki
Kontakt
Galeria
Szukaj
_ _
{ Seniorzy }
Kadra
Terminarz/Wyniki 14/15
_ _
{ Trampkarze }
Kadra
Terminarz/Wyniki Wiosna 2015
Tabela
Strzelcy
_ _
{ Młodziki }
Kadra
Terminarz/Wyniki 12/13
Strzelcy
Tabela
_ _
{ Online }
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 321
Nieaktywowany Użytkownik: 1218
Najnowszy Użytkownik: stopisparla1971Suex
_ _
{ Remisy. }
| II liga juniorzy młodsi, KOLEJKA III, (12.09.15)


LKS Olszyny 2:2(1:1) LKS Dunajec Zbyl. Góra


Bramki:Pawlak Jan x2.

Skład:Brożek Hubert (78' Stańczyk Michał) - Duraczyński Dominik, Krakowski Jakub, Białas Dawid, Strojny Łukasz - Tadel Michał (Kargula Eryk), Lubera Olaf, Pawlak Jan, Chodak Michał - Kumorek Krystian, Pach Konrad.




II liga młodzików, KOLEJKA II, (11.09.15)


LKS Dunajec Zbyl. Góra 0:0(0:0) Westovia


Skład: Tadel Oskar - Ptak Klaudiusz, Wójcik Wiktor, Zaranek Michał, Białas Michał - Gajko Filip, Kawula Arkadiusz, Reczek Krystian - Głowacz Dawid.

Rezerwa:Kawula Jan, Łabuz Filip, Król Dawid.

|
_ _
{ Komentarze }
| Brak komentarzy. |
_ _
{ Dodaj komentarz }
| Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze. |
_ _
{ Treningi. }
Seniorzy
Poniedziałki i środy godz. 18:00
Trener Migduła Marek
tel. 600 391 090
Grupy młodzieżowe

Trener Leskiw Jarosław
tel. 503 774 207
_ _
{ Strzelcy }

Tadel
Jakub - 2

Bibro Mateusz - 2

Rybski Bartłomiej - 2

Broda Artur - 1

Krakowski Sławomir - 1

Piekarski Paweł - 1

Gałuszka Jakub - 1


_ _
{ Tabela }
NazwaMP
1
 MKS Tarnovia Tarnów
Tarnovia1334
2
LKS Wisła Szczucin
Wisła1331
3
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Termalica II1330
4
MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tranowska
Dąbrovia1323
5
KS Zorza Zaczarnie
Zorza1322
6
KS Łukovia Łuków
Łukovia1320
7
LKS Ikar Odporyszów
Ikar1319
8
MLKS Polan Żabno
Polan 1318
9
LKS Wietrzychowice
Wietrzychowice1316
10
LKS Dunajec Zbylitowska Góra
Dunajec1313
11
LKS Victoria Koszyce Małe
Victoria1313
12
ŚKS Unia Niedomice
Unia138
13
LKS Zgłobice
Zgłobice137
13
LKS Pogórze Pleśna
Pogórze135
_ _
{ facebook }
_ _
{ Logowanie }
Logowanie
Rejestracja
Zapomniałem hasła
_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie